İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar PlazaNo:17/36 Yenimahalle/Ankara
Dil Seçimi: tr-flag en-flag
Sosyal Medyada Biz:
  • İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar Plaza
    No:17/36 Yenimahalle/Ankara
  • Çalışma Saatleri : 9:00 - 18:00
    Haftasonu Kapalıyız

Kaset Filtre Fiyatları

Kaset Filtre Fiyatları

Kaset filtre fiyatları genellikle ürün modeline, boyutuna, kullanım alanına göre değişmektedir. Kaset filtreleri hava filtresi grubunda yer alır ve panel filtre olarak da bilinir. Profesyonel olarak hizmet veren firmamız, uzun senelerden bu yana tüm filtre ihtiyaçlarını gidermektedir. Kaset filtre ihtiyaçları ise bu alanda sizlere destek vererek müşteri memnuniyetini sağlar.

Endüstriyel alanda kullanılan kaset filtreleri, sınıfında önemli bir yere sahip olmaktadır. Bu nedenle yapılacak tercihler doğrultusunda istenilen etkinin elde edilmesini sağlar. Özel olarak tasarlanmış olan filtreler, kaba pisliklerin yakalanmasını sağlamak amacıyla tercih edilir. Genellikle tercih edilen ölçülere göre filtre fiyatları değişkenlik gösterir.

Kaset Filtreleri Nedir?

Kaset filtre modelleri geniş bir kullanım alanına sahiptir ve firma tarafından gerçekleştirilen üretim çalışmalarıyla bu alanda tercih edilen kaliteli filtrelere ulaşılması sağlanmaktadır. Kaset filtreleri, belirtilen kalite standartlarından ödün vermeden çalışmalar devam ettirilir. Kaset filtreler gerekli olan her durumda tercih edilen ürünlerle sorunsuz bir kullanım olanağı elde etmeyi sağlayacaktır. Kullanım alanları arasında santraller daha fazla ön plandadır.

Özellikle havalandırma kanallarında meydana gelen kaba pisliklerin kanal boyunca ilerlemesini engellemek amacıyla kullanılan filtreler, uzun süreli kullanım olanağı sağlar. Kaset filtre modelleri birbirinden farklı içerikler ile hazırlanan ürünler tamamen kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun şekilde kullanım olanağı sağlar. Kaset filtreler, tamamen müşteri beklentileri karşılayan şekilde gerçekleştirilen çalışmalar dahilinde sektördeki tüm talepler karşılar.

Kaset Filtre Çeşitleri

Kaset filtre çeşitleri dış kısmında bulunan karton ve galvaniz ile tercih edilebileceği gibi cam elyaf, elyaf, poliüretan, aktif karbon, karbon kömür, metanet sünger gibi çeşitli ürün seçenekleri kullanılır. Profesyonel olarak gerçekleştirilen kaset filtre imalatıyla kullanıcılar açısından yapılan tercihlerde en uygun seçenekler belirlenebilir. Genellikle kaset filtre çeşitleri oldukça fazladır. Sentetik, cam elyaf, metal veya karbonlu elyaf olarak üretilebilir.

Firmamız bu noktada son sistem teknolojiyi yakından takip eder ve gerçekleştirilen imalat çalışmalarıyla yüksek teknolojiler kullanılır. Bu sayede tamamen günümüz teknolojisiyle kaliteli bir üretim sağlanabilir. Kaset filtreler, klima santrallerinin veya kompresörün yanı sıra birçok farklı özel alanda kullanılır. Böylece belirlenen ölçülerdeki kaba pisliğin filtreden geçişini engeller.

Endüstriyel Kaset Filtreler

Endüstriyel alanda kullanımı olan filtre modelleri özellikle havalandırma işleminin daha yüksek performansla gerçekleştirilmesini sağlar. Bu sebeple firma havalandırma filtreleri konusunda tamamen yüksek performansı ile çalışmayı sağlayacak şekilde hazırlanmış olan ürün seçenekleri üzerinden talepleri karşılamaktadır. Havalandırma paneli içinde içeriden veya dışarıdan gelen kaba pisliği engellemek adına kullanım sağlanır.

Özel ölçülerde yapılan imalat çalışmalarında firma için en kaliteli malzeme seçenekleri belirlenir, böylece kullanılan alan için yapılan tercihlerde etkili bir kullanım imkânı sağlar. Havalandırma kanalları ile kaba pislik sebebiyle oluşan tıkanma gibi birçok farklı problemin ortadan kaldırılmasını sağlamak adına hazırlanan filtreler yüksek dayanıklığa sahiptir ve uzun süreli dayanıklılık sağlayacaktır.

Karbon filtre neden kullanılır
Karbon filtreler, aşırı gözenekli olacak şekilde oluşturulmuş, genel olarak granül ya da toz blok halindeki küçük karbon parçalarından oluşurlar. Gazları karbon yataklarında yakalamak için tasarlanmışlardır
Kaset Tipi Hava Filtresi
Kaset tipi hava filtresi havalandırma sistemlerinde ön yağ tutucu, koku veya kaba kirlerin tutulması için kullanılmaktadır. Hava filtre grubunun bir parçası olarak bilinen kaset tipi hava filtresi, ön filtreleme aşamasını oluşturmaktadır.
Hepa Filtre Kullanım Ömrü Ne Kadar
Hepa filtre kullanım alanları, Hepa filtre kullanım alanları, Hepa Filtre Değişimi, Hepa filtre kullanımı
image ×
Safe Air
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1