İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar PlazaNo:17/36 Yenimahalle/Ankara
Dil Seçimi: tr-flag en-flag
Sosyal Medyada Biz:
  • İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar Plaza
    No:17/36 Yenimahalle/Ankara
  • Çalışma Saatleri : 9:00 - 18:00
    Haftasonu Kapalıyız

Aktif Karbon Kaset Filtreler

 Aktif Karbon Kaset Filtre

Aktif Karbon Kaset Filtre

Filtre Materyali  Activated Carbon Impregnated Synthetic Media
Çerçeve Malzemesi Galvanized Sheet Meta
Sınıfı (EN1822) ePMcoarse/ G3
Conta Optional (Polyurethane / Epdm)
İlk Basınç Düşüşü 250 Pa
Maksimum Sıcaklık 80 °C
Maksimum Nemlilik 90% rH


 

Aktif Karbon Kaset veya kimyasal reaksiyonlar için mevcut yüzey alanını artıran küçük, düşük hacimli gözeneklere sahip olacak şekilde işlenen bir karbon şeklidir. Yüksek derecede mikro gözenekliliği nedeniyle, sadece bir gram aktif karbon, 500 m²'yi aşan bir yüzey alanına sahiptir.

Aktif Karbon Kaset Filtreler Nerelerde Kullanılır?

Aktif Karbon Kaset Filtreler karbon gaz arıtma, kafeinsizleştirme, altın arıtma, metal çıkarma, su arıtma, ilaç, kanalizasyon arıtma, gaz maskeleri ,solunum cihazlarında hava filtreleri, basınçlı hava filtreleri ve daha birçok uygulamada kullanılmaktadır. Aktif Karbon Kaset  Filtreler ,  kolay nakliye ve kurulum için iki parça halinde teslim edilir.
Aktif Karbon Kaset Filtreler , inceleme ve servis için takmayı ve çıkarmayı kolaylaştıran kılavuz raylara monte edilmiştir. Hava temizleyici filtre kaseti,  tipi hava temizleyicilerde kullanılan bir filtreleme elemanıdır.

Aktif Karbon Kaset Filtrelerin bileşenleri nelerdir?

Aktif Karbon Kaset Filtreler  Üç bileşenden oluşur, bir anti-bakteriyel "ön filtre", bir yüksek verimli partikül hava veya HEPA filtresi ve nano gümüş ile kaplanmış bir aktif karbon filtre. Aktif Karbon Kaset Filtreler  Hepsi dikdörtgen sert plastik bir muhafaza içindedir. Ön filtre, plastik bir ızgara üzerinde bir tekstil kumaşına dokunan ekstrüde polipropilen filamentlerden oluşur.

 Aktif Karbon Kaset Filtrelerin ne zaman değişir?

Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir ve saç, toz ve böcekler gibi havadaki büyük kirleticileri yakalamak için tasarlanmıştır. Aktif Karbon Kaset Filtreler  ince toz, polen ve  2 - gibi daha küçük parçacıkları yakalamak için tasarlanmıştır. 


Aktif Karbon Kaset Filtreler  0,3 mikron kadar küçük alerjenler. Bu bileşen esas olarak polietilen tereftalat veya termoplastik reçine, yapıştırıcılar, polipropilen, reçineler ve mumlardan yapılır. . Üçüncü bileşen, nano gümüş ile püskürtülmüş aktif karbondan oluşur. Aktif Karbon Kaset Filtreler  Hindistan cevizi kabuğu ve paletlerinden yapılan karbon bileşeni, ön filtre bileşenindeki kumaşla neredeyse aynı olan bir plastik ızgara üzerinde iki kat dokuma tekstil kumaş arasına sıkıştırılır. Aktif Karbon Kaset Filtreler  Kimyasal dumanları, dumanı ev ve evcil hayvan kokularını çekerek emer.

image ×
Safe Air
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1