İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar PlazaNo:17/36 Yenimahalle/Ankara
Dil Seçimi: tr-flag en-flag
Sosyal Medyada Biz:
  • İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar Plaza
    No:17/36 Yenimahalle/Ankara
  • Çalışma Saatleri : 9:00 - 18:00
    Haftasonu Kapalıyız

Aktif Karbon Kompakt Filtreler

 Aktif Karbon Kompakt Filtre

Aktif Karbon Kompakt Filtre

Filtre Materyali  Activated Carbon Combined
 with Syntethic Media
Çerçeve Malzemesi Plastic
Başlık Kalınlığı 25mm
Sınıfı(EN779: 2012)  AC
Sınıfı(ISO 16890) ePMcoarse 2,5
Conta  Optional (Polyurethane / Epdm)
Ayırıcı Hotmelt
Dolgu Malzemesi 2K Polyurethane
İlk Basınç Düşüşü 450 Pa
Maksimum Sıcaklık 80 °C 
Maksimum Nemlilik 90%


 

Aktif Karbon Kompakt Filtreler  , kararlı katlama paketleri halinde kıvrılan sentetik bir filtre ortamından oluşur. Kıvrımların sayısı ve yüksekliği, çalışma koşulları için en uygun şekilde tasarlanmıştır. Aktif Karbon Kompakt Filtreler Kesintisiz, kaynaşmış sıcakta eriyen iplikler, tek tek kıvrımları kıvrım derinliğine kadar ayırır ve tüm filtre yüzeyinin belirli bir stabilizesini ve tam kullanımını sağlar.

Aktif Karbon Kompakt Filtreler Bireysel filtre plakaları, boyutsal olarak stabil plastik çerçeve içinde V şeklinde düzenlenmiştir  hava geçirmez şekilde döküm yapılmıştır. Çok yönlü basınç flanşı, filtre elemanı ile montaj çerçevesi arasında güvenli bir sızdırmazlık sağlar.

Aktif Karbon Kompakt Filtrelerin Uygulanma Alanları Nerelerdir?  

Aktif Karbon Kompakt Filtreler Genel iklimlendirme ve havalandırma sistemleri, mutfaklar, endüstriyel tesisler, boyahaneler. Muhafazaya önden veya yandan erişime kurulum için pileli veya gevşek dolgulu kutu şeklinde moleküler filtreler. Aktif karbon filitreleri, alüminyum oksit veya iyon değişim ortamı, yapağı, , delikli metal veya bunların bir kombinasyonu arasında ince bir yatak  olarak kullanılır. Zararlı gazlardan, buharlardan ve hoş olmayan kokulardan güvenilir hava temizleme için

Aktif Karbon Kompakt Filtreler Yüksek verimli aktif karbonlu sentetik filtre ortamından yapılmış aktif karbon kompakt filtrelerdir.

Aktif Karbon Kompakt Filtreler buharla etkinleştirilen, ekstrüde karbonlu aktif karbon kartuşları, bayonet kilitleri sayesinde kullanımı ve montajı kolaydır Kantin mutfaklarında, toplantı salonlarında, müzelerde, hastanelerde,   kimya sanayinde, boyahanelerde vs. kullanılabilir.

Aktif Karbon Kompakt Filtrelerin İşlevi? 

Aktif Karbon Kompakt Filtreler  Aktif Karbon Kömürü beraber üretilmişlerdir. Aktif Karbon Kompakt Filtreler  Aktif Karbon Kompakt Filtreler  Koku problemi olan her yerde kullanılabilirler.Standart ölçülerin yanı sıra isteğe göre ölçüler de özelleştirilebilir. Benzer şekilde, silindirik kartuşlar ve ebatlı kesitler talep üzerine temin edilebilir.Organik ve daha uzun bir hizmet ömrü ve son derece karlı bir işlem sağlayan maksimum bir filtrasyon yüzeyi ve çok kompakt bir tasarım sağlarlar. Aktif Karbon Kompakt Filtreler  Havalandırma sistemlerinde kokuların tutulması ve korozyonun önlenmesi amacıyla kullanılmaktadır.

image ×
Safe Air
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1