İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar PlazaNo:17/36 Yenimahalle/Ankara
Dil Seçimi: tr-flag en-flag
Sosyal Medyada Biz:
  • İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar Plaza
    No:17/36 Yenimahalle/Ankara
  • Çalışma Saatleri : 9:00 - 18:00
    Haftasonu Kapalıyız

W Kompakt Hepa Filtreler

 W Kompakt Hepa Filtre

W Kompakt Hepa Filtre

Filtre Materyali  Minipleat Micro Glass Fibre
Çerçeve Malzemesi Plastic Header Thickness 25mm
Sınıfı (EN1822) E10 – U17
Conta Cont. Round Pu / Flat Epdm
Ayırıcı Hotmelt
Dolgu Malzemesi 2K Polyurethane
İlk Basnç Düşüşü 600 Pa
Maksimum Sıcaklık  80 °C 
Maksimum Nemlilik 90%


 

W- Kompakt HEPA Filtre yüksek verimlilik, düşük basınç düşüşü, uzun filtre ömrü ve neme dayanıklı filtre,ortamı  sunar. Bu filtreler, yüksek hızları ve türbülansı tolere edecek şekilde tasarlanmıştır, bu da  onları  birçok  tipte  klima  santrali için  uygun  hale  getirir.  

W- Kompakt HEPA Filtre Sentetik filtre metal parça içermediğinden korozyon riskini ortadan kaldırır. W- Kompakt HEPA Filtre, torba filtrelerle 1'e 1 değiştirilebilir/değiştirilebilir. Torba filtrelerin aksine W- Kompakt HEPA Filtre daha küçük bir montaj derinliğine sahiptir ve nemli koşullara daha dayanıklıdır. Ayrıca W- Kompakt HEPA Filtre, mevcut filtre kurulumlarına değişiklik yapılmadan kolayca monte edilebilir. Torba filtrelerde mümkün olmayan, sağlam yapı sayesinde havanın hem önden hem de arkadan geçmesine izin vermek mümkündür. Filtre ortamı, kökeni "Mutlak/HEPA filtreleri" olarak adlandırılan filtre kağıdından yapılmıştır. W- Kompakt HEPA Filtre çok sayıda kıvrım nedeniyle, büyük bir toz emme kapasitesi sağlayan geniş bir filtre yüzeyi elde edilir. Ek olarak, filtre ortamı neme karşı dayanıklıdır. W- Kompakt HEPA Filtre çerçevesi çinko kaplamalı veya toz kaplamalı siyah çelikten yapılmıştır ve maksimum mekanik mukavemet elde etmek için her iki tarafta pop perçinlerle bağlanmıştır. Fiberglas ortam 'Mini pile şeklinde' bir filtre keki şeklinde katlanır ve çerçeveye dökülür. Muhafazanın sızdırmazlığı, sızdırmaz, kuru sızdırmaz bir uygulama ile sağlanır. 

Temiz Oda W- Kompakt HEPA Filtre Özellikleri?

Mutlak W filtreleri genellikle temiz odalarda terminal HEPA filtrelerini korumak için son HEPA aşaması olarak tamamlama havası veya devridaim ünitelerinde kullanılır. Kimyasal, biyolojik veya radyoaktif tüm zararlı ultra ince parçacıkların giderilmesine yardımcı olmak için egzoz havasında da kullanılabilirler. Absolute W conta contası, flanşına uygulanan ve hava baypas riskini ortadan kaldıran dikişsiz bir poliüretan köpük contadır.

1.V-Bank filtreleri, çoğu hava işleme sistemi türü için mükemmeldir. 2. Çerçeve boyutları, derinliği ve filtre performansı, standart klima santrali sistemlerinin gereksinimlerini karşılar. 3.Hasarlara dayanıklı ortam 4.Ultra düşük basınç düşüşü 5.Hafif ve kullanımı kolaydır.

W  Kompakt HEPA Hava Filtresi Uygulama alanları?

1.Ticari ve endüstriyel tesisler

2.İlaç

3.Devlet ve eğitim tesisleri

4.Hastaneler

5.Boya kabini/kaplama

image ×
Safe Air
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1