İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar PlazaNo:17/36 Yenimahalle/Ankara
Dil Seçimi: tr-flag en-flag
Sosyal Medyada Biz:
  • İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar Plaza
    No:17/36 Yenimahalle/Ankara
  • Çalışma Saatleri : 9:00 - 18:00
    Haftasonu Kapalıyız

Avm ve İş Merkezlerinde Kullanılan Filtreler

Avm ve İş Merkezlerinde Kullanılan Filtreler

Safe Air olarak AVM& iş merkezleri havalandırma sistemleri hizmeti veriyoruz. AVM’ler ve iş merkezleri insan topluluğunun yoğun olduğu alanlardır. 

AVM& iş merkezleri havalandırma sistemleri, kapalı alanlarda ferah bir ortam sunuyor. AVM ve iş merkezlerinde hava sirkülasyonu çok önemlidir. Bu ortamların nem ve sıcaklığının ayarlanması insan sağlığı için büyük önem taşıyor. Havalandırma sistemleri sayesinde hem dış hem de iç mekanlarda havada dengelenmiş oluyor. AVM ve iş merkezlerinde;

• Davlumbaz,
• Lokal,
• Merkezi havalandırma sistemleri kullanılıyor. 

Sıraladığımız havalandırma sistemlerinden hangisinin kullanılacağı AVM ve iş merkezlerine bağlı olarak değişiyor. 

AVM ve İş Merkezlerinde Havalandırma Sistemi Neden Gereklidir?

AVM& iş merkezleri havalandırma sistemleri ile donatılarak sağlıklı ortam oluşturulur. Havalandırma sistemi olmayan insan yoğunluğunun olduğu alanlarda insan sağlığı olumsuz etkilenir. Onun için AVM ve iş merkezlerinde mutlaka havalandırma sistemi olmalıdır. Başta ter kokusu olmak üzere birçok etkenden dolayı ortaya kötü kokular çıkar. Tüm bu kötü kokuların bertaraf edilmesi adına havalandırma sistemi önemli rol oynuyor. İnsan yoğunluğundan dolayı nem ve karbondioksit miktarı üst seviyeye çıkar. Böyle bir durum ilerleyen süreçlerde insanlar için yaşanılamaz duruma gelir. Hava sirkülasyonunun kesintisiz sürmesi için havalandırma sisteminin alışveriş merkezlerinde olması şarttır.

AVM& iş merkezleri havalandırma sistemleri Ankara lokasyonu üzerinde hizmet veren Safe Air, ortamın tamamını sağlıklı hale getiriyor. Havalandırma sisteminin temel amacı, kirli havayı tümden dışarıya atarak temiz havayı içeriye alır. Havalandırma sistemi, hava kalitesini artıran önemli bir unsurdur. Havalandırma sistemleri içerisinde filtreleme vardır. AVM ve iş merkezlerine döşenen havalandırma sistemleri, profesyonel sisteme dayalıdır. AVM ve iş merkezlerinde havalandırma sistemleri;

• Ortamın büyüklüğü,
• Ortamın insan kapasitesi,
• Ortamda yapılan aktivitelere göre değişiklik gösteriyor. 

AVM ve İş Merkezleri Havalandırma Sistemi Fiyatları

AVM& iş merkezleri havalandırma sistemleri Ankara kentinde hizmet veren Safe Air, fiyat politikası işin niteliğine göre değişiyor. Fiyat konusunda net bilgi almak için firmamızla iletişime geçmeniz daha olur. Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda havalandırma sistemi hizmetlerimizi şekillendirip ona göre bir fiyat ortaya sunuyoruz.

AVM ve iş merkezlerine yapılan havalandırma sisteminde cihaz verimliliği konusu büyük önem taşıyor. AVM ve iş merkezlerinin en önemli tarafı çok fonksiyonlu olmaları diyebiliriz. Bu çok fonksiyonlu alanlara uygun şekilde havalandırma sistemi döşenmesi hayati öneme sahip. AVM ve iş merkezlerine döşenen havalandırma sistemlerinde enerji tasarrufu sağlayıp, yüksek verim elde etmek adına bazı sistemler geliştirilmiştir. O sistemler sayesinde havalandırma sisteminden tasarruf sağlanmış olacaksınız. Havalandırma sistemleri hakkında müşterilerimize her detayı sunuyoruz. Böylelikle onların maliyet analizi yapmasını da sağlamış oluyoruz.

Alışveriş merkezleri ve iş merkezlerindeki merdiven boşluklarına hava basınç kontrolü sağlayan sistem döşüyoruz. Ayrıca yemek bölümünün olduğu alanlara da döşeyerek kötü koku oluşumlarını engelliyoruz. Böylelikle AVM& iş merkezleri havalandırma sistemleri sayesinde yaşanılacak alana dönüşüyor. 
 

image ×
Safe Air
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1