İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar PlazaNo:17/36 Yenimahalle/Ankara
Dil Seçimi: tr-flag en-flag
Sosyal Medyada Biz:
  • İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar Plaza
    No:17/36 Yenimahalle/Ankara
  • Çalışma Saatleri : 9:00 - 18:00
    Haftasonu Kapalıyız

W Kompakt Filtreler

 W Kompakt Filtre

W Kompakt Filtre

Filtre Materyali Minipleat Micro Glass Fibre
Çerçeve Malzemesi Plastic
Başlık Kalınlığı  25 mm
Sınıfı (EN779:2012) M5 - F9
Sınıfı (ISO 16890) ePM1, ePM2,5 ePM10
Conta Optional (Polyurethane / EPDM)
Ayırıcı Hotmelt
Dolgu Malzemesi 2K Polyurethane
İlk Basınç Düşüşü 450 Pa
Maksimum Sıcaklık 70 °C
Maksimum Nemlilik 90%


 

W Kompakt filtre, sert bir çerçeveye ve ince filtrasyon verimliliğine sahip bir tür cep torbalı filtre olarak kabul edilebilir. W Kompakt filtre bu nedenle, sert torba filtre olarak da adlandırılır. W Kompakt filtre, kompakt filtre yapısını kararlı ve şekil dışına çıkması zor hale getirir ve daha sonra olabilir. W Kompakt filtre daha yüksek bir akış ortamında yetkin olmak. W Kompakt filtre genellikle V şeklinde veya kutu tipi bir görünüme göre tasarlanmıştır. Dolayısıyla iki türü vardır: w-banka/w-şekilli kompakt filtre ve kutu tipi kompakt filtre.

W Kompakt Özellikleri nedir?

Kompakt filtrenin avantajı ve kompakt filtre ile cep filtresi/mini pileli filtre arasındaki fark.Yukarıda tanıttığımız gibi kompakt filtre, hem cep filtre hem de mini pileli filtre avantajlarına sahip bir hava filtresidir. W Kompakt Torba tasarımı ve rijit çerçeve sayesinde mini pileli tipe göre daha yüksek hava akışlı bir ortamda çalışabilir. mini pileler, normal bir cep filtresinden daha iyi bir filtreleme verimliliği sağlar.

W Kompakt çeşitleri nedir?

W Kompakt türü nedir? Genellikle 2 çeşidi vardır: v-şekilli filtre ve kutu tipi filtre.W-şekilli filtre ayrıca v-tipi filtre,v-cell filtre,w-tipi filtre olarak da adlandırılır. çerçeve “v” veya “w” gibi görünüyor. W Kompakt Kutu tipi filtre ise derin bir kutuya benziyor. W Kompakt Bir çeşit derin pileli filtre. Daha derine sahip normal bir panel filtre hayal edebilirsiniz.


Görünüşü hakkında zaten bir ilk izlenimimiz olduğu için, kompakt filtrenin kullanımı ve verimliliği hakkında konuşalım. W Kompakt, v tipi ve kutu tipi ne olursa olsun, karmaşık bir yapıya sahiptir ve pahalıdır, genellikle uygulamalar için üretilir. Yüksek ve  hava kalitesi gereksinimleri gerektirir. Kompakt filtredeki filtre ortamı orta, ince filtre olabilir. Kaba filtre dikkate alınmaz. W Kompakt Kompakt filtrelerin filtrasyon sınıfı F7 ile H10 arasındadır. W Kompakt Malzeme PP kağıt, PET kağıt veya fiberglas olabilir. Genellikle havalandırma ekipmanı ve filtreleme sisteminin ikinci veya son aşaması olarak kullanılırlar.

image ×
Safe Air
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1