İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar PlazaNo:17/36 Yenimahalle/Ankara
Dil Seçimi: tr-flag en-flag
Sosyal Medyada Biz:
  • İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar Plaza
    No:17/36 Yenimahalle/Ankara
  • Çalışma Saatleri : 9:00 - 18:00
    Haftasonu Kapalıyız

Uzay ve Havacılıkta Kullanılan Filtreler

Uzay ve Havacılıkta Kullanılan Filtreler

Safe Air firması, uzay& hava filtrasyonu hizmeti çeşitli kuruluşlara veriyor.  Uzay ve havacılık alanında hizmet veren insan topluluğunun çok olduğu alanlara hava sirkülasyonu devamlı sağlanıyor. Böylelikle bu alanlarda kirli hava yok edilip temiz hava ortaya çıkarılmış oluyor.

Uzay& hava filtrasyonu; havadaki toz gibi tüm zararlı maddeleri ortadan kaldırıyor. Toprak ve toz şeklindeki zararlı maddeler, havada filtrasyon sayesinde ayrıştırılıp ortadan kaldırılıyor. Böylelikle alanda hijyen sağlanıyor. Hava filtrasyon ürünleri gerçek anlamda temizliği ortaya çıkarıyor. Aynı zamanda yüksek performanslı sistem olduğunu da söyleyebiliriz. Uzay& havacılık alanında kimyasal ürünlere çok rastlanılır. Dolayısıyla bu alanlarda tamamen temiz ortamın sağlanması adına uzay& hava filtrasyonu işlemlerinden yararlanılır.

Uzay& Hava Filtrasyonu

Uzay& hava filtrasyonu yüksek enerjili şekilde gerçekleşir. Yüksek teknolojiyle gerçekleşen filtrasyon işlemleri sayesinde daima ortam temiz kalır. Filtrasyon işlemleri;

•    İnsan sağlığına,
•    Üretim proseslerine karşı daima olumlu etki doğurur.

Uzay ve havacılık faaliyetlerinde verimliliğin üst seviyeye çıkması açısından filtrasyon işlemlerinden yararlanmak daha doğru olur. Toz ve partiküllerden kaynaklı tıkanma gibi durumların ortadan kaldırılmasında filtrasyondan özellikle yararlanılmaktadır. Safe Air, sertifikalı şekilde uzman ekibiyle çalışmalarını yürütüyor. Firma olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli ön planda tutuyoruz. O nedenle sektörümüzde öncü olmaya devam ediyoruz. Endüstri sektöründe faaliyet gösteren firmaların hava filtrasyon ihtiyacını karşılayıp onların daima sağlıklı ortamda faaliyetlerini sürdürmesini sağlıyoruz. Uzay& hava filtrasyon cihazı;

•    Hassas filtre,
•    Kaba filtre,
•    Aktif karbon filtrelerden oluşuyor.

Tüm endüstriyel alanlarda hizmet sunduğumuz gibi uzay ve havacılık içinde filtrasyon cihazları üretip onların kurulumunu yaparak alana her daim temiz hava sirkülasyonu sağlıyoruz.

Uzay& Havacılık Filtrasyon Üniteleri

Uzay& hava filtrasyon cihazı ile her zaman havanın kaliteli olmasını sağlayabilirsiniz. Filtrasyon üniteleriyle ortamın havası devamlı temiz kalır. Toz ve toprağın çoğunlukta olduğu alanlarda filtrasyon ünitelerine mutlaka yer verilmelidir. Filtrasyon üniteleri, havanın kalitesini artırır. Tozu havadan ayırıp sonrasında yeniden kullanıma hazırlayan etken filtrasyon şeklinde ifade edilir. Uzay& hava filtrasyon sistemleri kullanıldığı takdirde hava kirliliğinden kaynaklı ortaya çıkan pek çok unsurda bertaraf edilmiş oluyor.

Endüstriyel alanların tümünde filtrasyon üniteleri kullanılmalıdır. Uzay ve havacılık alanında da çimento, maden, plastik gibi pek çok madde kullanılır. Bu maddelerin canlı yaşamına zarar vermesini engellemek adına filtrasyon sistemlerinden yararlanılır. Safe Air olarak müşteri memnuniyetini her aman üst düzeyde tuttuğumuz için kullandığımız filtrelerde de kaliteye önem veriyoruz. Güvenli filtrelerle daha etkili ve kesin sonuçlar almak mümkündür. Safe Air firması olarak; onaylanmış sertifikalı filtrasyon üniteleri kullanıyoruz. Bundan dolayı müşterilerimiz hiçbir sorunla karşılaşmıyor. Yüzde yüz garantili filtrasyon üniteleri için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. 
Bizimle iletişime geçtikten sonra personellerimiz konuyla ilgili daha detaylı bilgi verecekler. Uzay& hava filtrasyon sistemlerimiz sayesinde oluşması muhtemel maddi ve manevi tüm zararları ortadan kaldırılmış olacaksınız.
 

image ×
Safe Air
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1