İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar PlazaNo:17/36 Yenimahalle/Ankara
Dil Seçimi: tr-flag en-flag
Sosyal Medyada Biz:
  • İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar Plaza
    No:17/36 Yenimahalle/Ankara
  • Çalışma Saatleri : 9:00 - 18:00
    Haftasonu Kapalıyız

Davlumbazlı Hepa Filtreler

 Davlumbazlı Hepa Filtreler1

Davlumbazlı Hepa Filtreler1

Filtre Materyali  Minipleat Micro Glass Fibre
Çerçeve Malzemesi Extruded Aluminium
Sınıfı (EN1822) E10 – U17
Conta Optional (Polyurethane / Epdm)
Ayırıcı Hotmelt
Dolgu Malzemesi 2K Polyurethane
İlk Basnç Düşüşü 600 Pa
Maksimum Sıcaklık  80 °C 
Maksimum Nemlilik 90%


 

Yüksek verimli, Davlumbaz hepa filtreleri insanları ve hayvanları havadaki partikül kontaminasyonundan korur. Davlumbaz hepa filtreleri, yüksek veya çok yüksek düzeyde hava saflığı gerektiren havalandırma ve iklimlendirme tesislerinde kullanılır. Davlumbaz hepa filtreleri Temiz oda tavanları ve laminer akış sağlamak için temiz çalışma masaları için tasarlanmıştır.

Davlumbaz Hepa Filtreleri Nerelerde Kullanılır?

Mikroelektronik, tıp, ilaç, gıda endüstrisi, mikrobiyoloji, kimya, laboratuvarlar, hastane ve hastane ameliyathaneleri, laminer akış kutuları, nükleer enerji ve nükleer araştırma gibi endüstriyel süreçler.

Davlumbaz Hepa Filtrelerinin İçeriği Nedir?

Davlumbaz hepa filtreleri Optimum değerde tasarlanan filtrasyon alanı ve pile yüksekliği, filtrelerin performansı için daha önemlidir. Davlumbaz hepa filtreleri Filtre çerçevesi, iki açılı köşesi olan anodize ve çekilmiş alüminyum profilden yapılmıştır, paslanmaz çelik ve boyalı yumuşak çelik gibi çeşitli malzemelerden üretilebilir. Davlumbaz hepa filtreleri Yüksek Verimli Filtrasyon sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu ünitelere ve basınç düşüşü göstergeleri de ekleyebilmektedir.Sert, düz bir filtre üretir. Davlumbaz hepa filtreleri Ekli yakalı çinko ve kaplı başlık, üzerine yapıştırılmıştır.Kullanılan filtre ortamı, yüksek tutuşlu mikro cam elyaf kağıtlardır.

kullanılan Mini pleat teknolojisi, homojen ortam hızı ve çok düşük basınç düşüşü ile pilelerin akış dostu geometrisini ve eşit mesafesini sağlar. Bu, özellikle düşük maliyetli ve güvenilir çalışma ve yarı katmanlı bir çıkış anlamına gelir.

Her bir filtre elemanı, muadillerine  göre yakalama verimliliği ve sızdırmazlığı için son teknoloji ve tarama ekipmanı kullanılarak test edilir ve ilgili test sertifikası ile birlikte teslim edilir.

Davlumbaz Hepa Filtrelerinin Montajı Nasıl Yapılır?

Çerçeve, yukarı akış tarafında hava geçirmez, dökme alüminyum bir plenum başlığı bulunan ekstrüde anodize alüminyumdan yapılmıştır. Entegre bir delikli deflektör plakası, gelen hava akışını eşitler sağlam yapı neme dayanıklıdır ve bakteri ve küf oluşumuna karşı yüksek güvenlik sunar. Davlumbaz hepa filtreleri Üniteler bozulmaya dayanıklı ve olağanüstü hafif olduğundan kolay kullanım ve montajlı basittir.

modülleri, temiz hava tarafında toz kaplı genişletilmiş metalden yapılmış bir koruma ızgarasına ve aerosol/basınç düşüşünü ölçmek için bir bağlantıya sahiptir.

image ×
Safe Air
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1