İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar PlazaNo:17/36 Yenimahalle/Ankara
Dil Seçimi: tr-flag en-flag
Sosyal Medyada Biz:
  • İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar Plaza
    No:17/36 Yenimahalle/Ankara
  • Çalışma Saatleri : 9:00 - 18:00
    Haftasonu Kapalıyız

İlaç Üretimi Tesislerinde Kullanılan Filtreler

İlaç Üretimi Tesislerinde Kullanılan Filtreler

İlaç üretim tesisi Ankara lokasyonunda Safe Air hava filtrasyon hizmeti veriyor. Safe Air olarak; sağlıklı ve güncel ilaç üretim tesislerinde havalandırma ve klima sistemlerinin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

İlaç üretimi tesisleri içerisinde Avrupa standartlarına uygun şekilde hava filtrasyonu kuruluyor. İlaç tesislerine Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’nın belirttiği şekilde filtrasyon kurulumu yapıyoruz. İlaç sektöründe havalandırma çok önemlidir. İlaç üretimi gerçekleştiren alanlara kurulan hava filtrasyonu sayesinde ilaçların sağlıklı ve temiz ortamda üretilmesini sağlamış olacaksınız. İlaçların üretimi sırasında havalandırmanın tam yapılması büyük önem taşıyor. Aynı zamanda bu süreçte filtrasyon seçimine de çok dikkat edilmesi gerekiyor. İlaç üretim işleminin sağlıklı ve verimli gerçekleşmesi adına filtrasyon sistemlerinin alana doğru monte edilmesi de büyük önem taşıyor.

İlaç Üretim Tesisleri Hava Filtrasyon Hizmetleri

Safe Air, ilaç üretim tesisi Ankara kentinde hizmet sunmaktadır. Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin diğer şehirlerinde ilaç üretimi yapan tüm tesislere hava filtrasyonu sağlıyor. İlaç üretim tesislerinin; havalandırma ve klima sistemleri kurulumu hakkında detaylı bilgi edinmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bu tesislerde ortaya çıkan tüm havalandırma sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz.

İlaç üretim tesisi gibi insan sağlığının önemli olduğu noktalarda havalandırma sistemlerinin doğru çalışması hayati önem arz ediyor. Tesislere verdiğimiz hava filtrasyonu hizmetlerimiz sayesinde çevreden kaynaklı mikrobiyal durumlar ortadan kaldırılıyor. Hizmetlerimiz sayesinde;

•    İlaç üretim hatlarında,
•    Laboratuvarlarda,
•    Odalarda hijyenik ortamlar yaratıyoruz. 

İlaç üretimi gerçekleşene dek hem nem hem de sıcaklığın çok iyi kontrol edilmesi gerekiyor. Aynı zamanda ilaç üretim alanı içerisinde havada yer alan partikül ve değişim sayılarının da çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. Tüm bu noktaları yerine getiren başlıca unsur, firmamızın kaliteli hizmet anlayışıdır.

İlaç Üretim Tesislerinde Havalandırma ve Klima Sistemleri Kurulumu

İlaç üretim tesisi hava filtrasyonu işlemleri için profesyonellik gerekiyor. Bu hizmet için firmamız ilk olarak;

•    Hava filtrasyonuyla ilgili hizmetin alt yapısını projelendiriyor,
•    Projenin daha sonra uygulanması aşamasına geçiliyor.

Firmamız ilaç üretim tesislerine uygun klimalar tercih ediyor. Klimaların özelliği, hijyen klima şeklinde adlandırılıp tüm özel koşulları yerine getirmesidir. Firmamız tarafından kurulan filtrasyonun özelliği, belirli filtrelerden geçirilmesidir. Bu filtrelerden geçirme işlemleri; mikron mertebesi ve partikül sayısınca gerçekleşir. İlaç üretimi esnasında mutlaka ısıl koşulların sağlanması gerekiyor. İlaçlar üretilirken aynı zamanda sıcaklık seviyesi de koruma altına alınır. Klimalar manuel pozisyonlarda çalıştırılmalıdır. Ayrıca otomasyon ve bina yönetim sistemi ile de mutlaka entegrasyon sağlanmalıdır. Firmamız tarafından kurulan klima ve havalandırma sistemleriyle;

•    Tehlikeli gazlar,
•    Virüsler,
•    Bakteriler,
•    Kirli hava tamamen yok edilir.

İlaç üretim tesisi hava filtrasyonu hizmetleri kapsamında hijyenik klima santrali kurulur. Hijyenik klima santralleriyle; klimaların konumları, sayıları ve filtre tercihleri de tam anlamıyla belirlenir. Burada ilaç üretimi kısmında çalışan personel sayısına göre hava akımı sağlanır. 
 

image ×
Safe Air
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1