İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar PlazaNo:17/36 Yenimahalle/Ankara
Dil Seçimi: tr-flag en-flag
Sosyal Medyada Biz:
 • İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar Plaza
  No:17/36 Yenimahalle/Ankara
 • Çalışma Saatleri : 9:00 - 18:00
  Haftasonu Kapalıyız

Kaset Filtreler Nerelerde Kullanılır

Kaset Filtreler Nerelerde Kullanılır

Kaset Filtreler Nerelerde Kullanılır? Safe Air Filtre firması profesyonel ekibi tarafından takılan kaset filtreler; havalandırma kabinleri başta olmak üzere birçok alanda kullanılır. Dış ortamların ve kapalı yerlerin temiz havaya sahip olmasında önemli rol oynuyor.

Kaset filtreler; kaliteli malzemelerden üretilirler. Sızdırmazlık özellikleri kaset filtrelerin diğer önemli özellikleridir. Kaset filtrelerin malzemeleri, kullanılan alanlara göre değişir. Kaset filtrelerin kumaşları ithal üretimdir. Kaset filtreler, ön filtreleme adımlarından oluşmuştur. Kaset filtreler, hava filtre gruplarının panel filtreleri arasında yer alır. Kaset filtreler; farklı özellik ve ölçülerde üretilirler. Kaset filtreler; pek çok alanda çok rahat kullanılır.

Kaset Filtrelerin Kullanım Alanları

Kaset filtre Ankara lokasyonunda birçok sektörde hizmet veren firmaların ihtiyaçları karşılanmaktadır. Kaset filtreler, ön filtre olarak genellikle tercih edilir. Kaset filtreler genel olarak endüstriyel alanda çok kullanılıyor.

Kaset filtreler kullanım alanı bakımından çok geniştir. Bu alanlar şöyle sıralanabilir;

 • Klima santralleri,
 • Hava kanalları,
 • Kompresörler,

Kaset filtreler sayesinde kaba pislikler yakalanarak filtreleme işlemi yapılır. Kare ve dikdörtgen şeklinde birçok çeşitten oluşmuştur. Filtreleme işlemi iç katmanlarla yapılır. Mekânın durumuna göre kaset filtrelerin gereklilikleri değişir. Müşterilerin isteği doğrultusunda filtre içeriklerinde şekillenmeler olur. Kaset filtrelerin dış kısımlarında galvaniz ve kartonlar kullanılır. Bu filtre çeşitlerinin içeriklerinde;

 • Karbon kömür,
 • Aktif karbon,
 • Sünger,
 • Cam elyaf,
 • Metanet,
 • Poliüretan kullanılır.

Kaset filtreler, yıkanabilir olması diğer önemli özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Kaset Filtre Avantajları

Kaset filtreler kullanıcısına sağladığı avantajlarla dikkat çekiyor. İlk belirttiğimiz filtrelerin en büyük avantajı, uzun ömürlü olmasıdır. Filtreme tekniği sayesinde tüm kaba pislikler yok edilir. Uygun fiyatlı olması diğer önemli özelliğidir. Müşteri ihtiyacı doğrultusunda içerisine dilediği malzemeyi seçebilir.

Kaset filtre imalatı kapsamında ürünler yıkanabilir özelliğe sahiptir. Yıkanabilir olması kullanım süresinin direkt uzamasını sağlamıştır. Aynı zamanda ekonomik olması da ürünün diğer önemli özelliğidir. Kaset filtreler birçok çeşitte üretilmiştir. Her çeşidin bir özelliği vardır. Herkes ihtiyacına göre istediği ürünü seçme özgürlüğüne sahiptir. Verimliliği çok yüksek bir filtreme çeşididir. Kullanım amacı doğrultusunda farklı farklı malzemelerden üretimi söz konusudur.

Elyaf Filtre Ankara
Elyaf filtre Ankara bölgesinde yer alan firmamız, filtre ihtiyaçlarınızı gidermektedir. Elyaf filtre modelleri, uzun kullanım ömrüne sahiptir. Aynı zamanda düşük basınç kaybı ile maksimum derecede filtrasyon sağlamaktadırlar.
Bag Filtre Ne Demek
Bag filtre, torba filtrenin İngilizce karşılığıdır. İngilizce, bag kelimesi Türkçeye torba olarak geçmiştir. Peki bag filtre nedir ne işe yarar ve ne demektir? Bu soruların cevaplarına birlikte ulaşalım.
Kaset Filtre Fiyatları
Kaset filtre fiyatları genellikle ürün modeline, boyutuna, kullanım alanına göre değişmektedir. Kaset filtreleri hava filtresi grubunda yer alır ve panel filtre olarak da bilinir. Profesyonel olarak hizmet veren firmamız, uzun senelerden bu yana tüm
image ×
Safe Air
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1