İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar PlazaNo:17/36 Yenimahalle/Ankara
Dil Seçimi: tr-flag en-flag
Sosyal Medyada Biz:
 • İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar Plaza
  No:17/36 Yenimahalle/Ankara
 • Çalışma Saatleri : 9:00 - 18:00
  Haftasonu Kapalıyız

Elyaf filtre nedir

Elyaf filtre nedir

Elyaf filtre; ortamda yer alan canlı sağlığı için tehdit unsuru taşıyan yabancı maddeleri taşır. Safe Air Filtre bünyesinde uzman personellerle elyaf filtre üretimleri gerçekleşiyor.

Elyaf filtre çeşitleri; sentetik ve doğal liflerden oluşmuştur. Bunlar filtre ve eleklerden tasarlanırlar. Yaşam alanlarında solunan havaların temizlenmesi için çeşitli filtreleme sistemlerinden yararlanılabilir. Gaz ve havadaki istenmeyen partiküllerin uzaklaştırılması elyaf filtrelerle mümkündür. Elyaf filtreler, boyaların kurutulması ve püskürtülmesi şeklindeki çeşitli endüstriyel süreçlerde de yer alıyor. Partiküllerin tamamen ortadan kaldırılması için elyaf filtrelerin çok farklı modelleri tasarlanmıştır. Elyaf filtre Ankara lokasyonu üzerinde kaliteli ürünler üreten pek çok firma vardır. Bu firmalar sayesinde insan sirkülasyonunun fazla olduğu alanlarda tüm partikül ve tozlar yok olur.

Elyaf Filtreleri Nerelerde Kullanılır?

Elyaf filtre Ankara kentinde firmaların ürettiği ürünler; gerekli alanlarda havadaki gaz ve partiküllerin uzaklaştırılması için kullanılır. Elyaf filtreleri;

 • Küf sporları,
 • Toz,
 • Evcil hayvan tüyleri,
 • Polen vb. partiküllerin yok edilmesinde kullanılır.

Elyaf filtre çeşitleriyle iç mekanlardaki hava kaliteliye çevrilir. Elyaf filtreler; havada yer alan partikülleri kapıp daha sonra bir kapta hazmeden cihazı ifade ediyor. Havadaki tüm kirletici ile tozların uzaklaştırılmasını sağlıyor. Elyaf filtreler;

 • Düşük maliyetli,
 • Yüksek verimli,
 • Etkili özelliklerden oluşmuştur.

Elyaf filtreler, çevre dostu olarak bilinir. Elyaf filtrelerin sağladığı avantajlardan dolayı kullanım alanları da genişlemiştir.

Elyaf Filtre Özellikleri Nelerdir?

Elyaf filtre çeşitleri, kapalı alanlardaki tüm havayı temizler. Elyaf filtre, kir ve tozları çıkarmak için kimyasal ürün kullanmaz. Kimyasal ürünleri kullanmak yerine toz ve kirlerin dışarıdan çekilmesini sağlar.  Çekilme işlemiyle birlikte kir ve tozlar, filtre üzerinden dışarıya atılmaktadır.

Kullanım alanı ve kullanıcı ihtiyaçları kapsamında elyaf filtreleri farklı boyutlarda üretilmektedir. Aynı zamanda elyaf filtreler koşullu olarak geri dönüştürülebiliyor. Nem ve sıcağa karşı çok dayanıklıdır. Aynı zamanda yangınlarda alev konusunun bertaraf edilmesini sağlıyor. Elyaf filtre fiyatları; filtrelerin ölçüsü ve kalınlığına göre değişir. Elyaf filtreler; endüstriyel havalandırma, iklimlendirme gibi sistemlerin ön filtresi için değişir. Elyaf filtrelerin değiştirilme ve yıkanabilir özellikleri dikkat çekiyor.

Torba Filtre Ne Demek
Torba filtre, Torba filtrelerin temel işlevi, Torba Filtrelerin Kullanım Alanları, torba filtre üretimi, Torba filtre tasarımı, en iyi torba filtre, torba filtre tasarımları
Ankara kaset filtre üretimi
Ankara kaset filtre üretimi, Kaset filtre imalatı, Ankara Kaset Filtre Nasıl Üretilir, Kaset Filtre Neden Tercih Edilmeli, kaset filtre üretimi
Ankara Filtre Üreticileri
Ankara filtre üreticileri kapsamında; Safe Air Filtre firması uzman personelleriyle hizmet veriyor. Yüksek kaliteli filtrelerden oluşmuştur.
image ×
Safe Air
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1