İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar PlazaNo:17/36 Yenimahalle/Ankara
Dil Seçimi: tr-flag en-flag
Sosyal Medyada Biz:
  • İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar Plaza
    No:17/36 Yenimahalle/Ankara
  • Çalışma Saatleri : 9:00 - 18:00
    Haftasonu Kapalıyız

Bag Filtre Ne Demek

Bag Filtre Ne Demek

Bag filtre, torba filtrenin İngilizce karşılığıdır. İngilizce, bag kelimesi Türkçeye torba olarak geçmiştir. Peki bag filtre nedir ne işe yarar ve ne demektir? Bu soruların cevaplarına birlikte ulaşalım.

Bag filtre, üstün kaliteli sentetik filtre malzemesinden üretilir ve kenarları da ultrasonik kaynakla birleştirilir. Bag filtre, mekanik olarak çok sağlamdır. Bag filtreler, zor çalışma koşullarına da uygunluk gösterir. Aşınmalara ve yüksek nem koşullarına dayanıklı olan bag filtreler, oldukça verimlidir ve çeşitli boyutlarda tipleri üretilmektedir. Bag filtre, yüksek debilerde ve aşırı toz bulunan yerlerde yüzde yüz bağıl nem koşullarında bile aşınma ve sürtünmelere muhteşem dayanım gösteren sağlam malzemeden yapılmaktadır.

Hava filtreleri grubunda yer alıyor olan bag filtreler hava temizlemesi gereken yerlerde yüksek toz tutma kapasitesiyle ön plana çıkmaktadırlar. Mikro ince şeklindeki yapısıyla sentetik bir malzemeyle üretilen bag filtre sistemleri pek çok yerde kullanılmaktadır. Bag filtre, ön yahut ana filtre olarak: HVAC sistemlerinde, hastanelerde, çeşitli endüstriyel tesislerde (kimya, gıda, ilaç, optik, elektronik, otomotiv, laboratuvar ve mikrobiyoloji vb.) ve ameliyathanelerde kullanılır. Aynı zamanda restoran, lokanta, kafe, bar ve plazalarda da rahatlıkla bag filtreler kullanılabilir.

Bag Filtre Özellikleri

Bag filtreler, geniş filtre yüzeyi ile uzun ömürlüdürler. Standart ve özel ebatlarda çerçeve boyutundadırlar. Özel destek ekipmanı gerektirmeyen ceplere sahiptirler. Hafif ve kolay taşınabilir yapısıyla kullanıcıların göz bebeğidir. Yüksek toz tutma kapasitesi vardır. Kolay montaj edilebilirler. Geniş kullanım alanları vardır. Yüksek ve kaliteli filtrasyon görevini üstlenirler.

Bag filtreler piyasadaki EN 779 standartlarına göre verimliliği yüksek sentetik elyaf malzemeden üretilmektedir. Galvaniz yahut da plastik çerçeveden imal edilmektedirler.

Havalandırma ve klima tesislerinde aerosol ve ince taneciklerin ayrılması uygulama noktalarında birisidir. Ayrıca havada asılı partiküller için ve hastaneler, laboratuvarlar ve veri işleme merkezlerinde atmosfer kontrolü için kullanılırlar.

Bag filtrelerin teknik özellikleri içinde filtre materyali için sentetik elyaftan yapılması, çerçeve materyali için galvaniz kullanılmasından bahsedilebilir. Ayrıca bag filtre, sentetik elyaf malzemeden üretildiği için yüksek toz tutma kapasitesine sahiptir. Kaliteli ve güçlü performans vermelerinin sebebi de yüksek toz tutma kapasiteleridir.

Kaset Filtreler Nerelerde Kullanılır
Safe Air Filtre firması profesyonel ekibi tarafından takılan kaset filtreler; havalandırma kabinleri başta olmak üzere birçok alanda kullanılır.
Ankara Kompakt Filtre Fiyatları
Ankara kompakt filtre; havadaki kirin temizlenmesini sağlar. Evcil hayvan ve insan sağlığı için güvenli ortam kompakt filtrelerle sağlanır. Safe Air Filtre, Ankara kompakt filtre üretimini yaklaşık hafta gibi sürede uzman ekiplerle gerçekleştiriyor.
Sincan filtre imalatçıları
Sincan filtre imalatçıları, Ankara filtre üreticileri, filtre Ankara, filtre imalatçıları Sincan, Sincan filtre üreticileri, Sincan filtreciler
image ×
Safe Air
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1