İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar PlazaNo:17/36 Yenimahalle/Ankara
Dil Seçimi: tr-flag en-flag
Sosyal Medyada Biz:
  • İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar Plaza
    No:17/36 Yenimahalle/Ankara
  • Çalışma Saatleri : 9:00 - 18:00
    Haftasonu Kapalıyız

Kompakt Filtre Nedir

Kompakt Filtre Nedir

Kompakt filtre, yüksek hava kalitesine gereksinim duyulan alanlarda kullanılan filtre türüdür. En önemli fonksiyonu yüksek seviyede hava akışı sağlamakla birlikte kir tutma kapasitesi de çok yüksektir. Uzun ömürlü yapıya sahip kompakt filtre modelleri, her türlü toz, duman, kurum ve bakterileri yakalama özelliğiyle havalandırma sistemlerinde son filtre olarak kullanılmaktadır. Cam lifinden üretilen filtre kağıdı kullanılarak mini pileli olarak üretilen sistem, çok hafif ve montajı çok kolay bir sistemdir.

Kompakt filtreler özellikleri itibariyle filtre uygulamalarının hepsinde kullanılmaktadır.

Kompakt Filtre Kullanım Alanları

Kompakt filtre kullanım alanları başta hastaneler olmak üzere klima santralleri, ilaç sanayi, gıda ve içecek sanayi, kozmetik sanayi, laboratuvarlar, alışveriş merkezleri, müzeler ve havaalanlarında kullanılır.  
Kompakt filtre kullanım amacı, hassas ve yüksek filtrasyon gerektiren alanlarda ön filtreden sonra hassas filtreleme yapmaktır. Birçok sektörde etkili bir filtre sistemi olarak kullanıldığı gibi tüm standart filtre ve havalandırma sistemlerinde de kullanılmaktadır.

Kompakt filtre, hava kirletici partikülleri ortamdan uzaklaştırmak için kullanılır. İnsanların gerek yaşam gerekse çalışma alanlarını saha sağlıklı hale getirmek, kompakt filtre kullanımı ile mümkündür. Kompakt filtre özellikleri itibariyle verimli şekilde çalışmaya yönelik olarak tasarlanmıştır. Endüstriyel alanlar başta olmak üzere gereksinim duyulan her alanda kullanılabilir. Fazlasıyla dar alanlara bile sığabilecek şekilde tasarlanan sistem kolayca monte edilebilir. Kompakt filtre tasarımı küçük ve hafif yapılı şekildedir. Kapalı bir alanda kompakt filtre, ortamın havasını temizlemek için kullanılır.

Kompakt Filtre Özellikleri

Kompakt filtrelerin hem hafif hem de her alanda kullanılabilecek olması temel özelliğidir. Sistemin kullanımı için ekstra elektrik enerjisine ya da suya ihtiyaç duyulmaz. Üstelik, uzun ömürlü kullanıma yönelik şekilde geliştirilen sistemi sürekli değiştirmeye de gerek yoktur. Sistem kullanıldığı yerden kolayca çıkarılabilir. Bunun yanında yüksek kalitede filtrasyon sağlaması, kompakt filtrelerin özellikleri arasındadır.

Ticari alanlarda kullanılabilecek en etkili filtrasyon sistemi, kompakt filtre sistemidir. Birçok alanda kullanıma uygun bir filtre sistemi olmasından dolayı çok tercih edilen kompakt filtre sistemleri, ön filtrasyon işleminden sonra ikinci filtreleme için kullanılan sistemdir.

Kompakt Filtre İmalatı 

Kompakt filtre imalatı ve satışı konusunda köklü deneyime sahip olan firmamız, farklı sektörlerde kullanılmak üzere ihtiyaçlara göre destek sağlamaktadır. Endüstriyel ve ticari alanlarda çok ihtiyaç duyulan ve sıklıkla kullanılan sistemi yüksek kalite standartlarında olmak üzere firmamızdan temin edebilirsiniz. Kompakt filtre fiyatları, sistemin sınıfına ve ölçülerine göre değişiklik gösterse de, kalitesine göre fazlasıyla ekonomiktir. Mesleki bilgisi yüksek ekibin sektör tecrübesi ve sahip olduğu bilgi birikimini en profesyonel şekilde uygulamaya döktüğü kompakt filtre çeşitleri, bünyemizde ekonomik fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ürünün imalatı ve satışı konusunda en kalifiye hizmeti alabileceğiniz ekibimiz, hem zamandan hem maliyetten kazandıracak teknolojik özelliğe sahip kompakt filtre tasarımını sizin için ihtiyaçlarınıza göre yapacaktır.  

Kaset Filtre Fiyatları
Kaset filtre fiyatları genellikle ürün modeline, boyutuna, kullanım alanına göre değişmektedir. Kaset filtreleri hava filtresi grubunda yer alır ve panel filtre olarak da bilinir. Profesyonel olarak hizmet veren firmamız, uzun senelerden bu yana tüm
Kaset Tipi Hava Filtresi
Kaset tipi hava filtresi havalandırma sistemlerinde ön yağ tutucu, koku veya kaba kirlerin tutulması için kullanılmaktadır. Hava filtre grubunun bir parçası olarak bilinen kaset tipi hava filtresi, ön filtreleme aşamasını oluşturmaktadır.
Torba Filtre Ne Demek
Torba filtre, Torba filtrelerin temel işlevi, Torba Filtrelerin Kullanım Alanları, torba filtre üretimi, Torba filtre tasarımı, en iyi torba filtre, torba filtre tasarımları
image ×
Safe Air
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1