İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar PlazaNo:17/36 Yenimahalle/Ankara
Dil Seçimi: tr-flag en-flag
Sosyal Medyada Biz:
 • İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar Plaza
  No:17/36 Yenimahalle/Ankara
 • Çalışma Saatleri : 9:00 - 18:00
  Haftasonu Kapalıyız

Ankara kaset filtre üretimi

Ankara kaset filtre üretimi

Ankara kaset filtre üretimi, filtreleme sistemlerinin parçasıdır. Ön filtrelemenin aşaması, kaset filtrelerdir. Yaşam alanlarını sağlıklı hale getiren kaset filtre, Safe Air Filtre’nin uzman personelleri tarafından üretilir.

Kaset filtre imalatı; endüstriyel alan için çok tercih edilmektedir. Panel filtre şeklinde isimlendirilen kaset filtreler, hava filtre grubu içinde yer alır. Kaset filtreler; birçok sektörde farklı şekillerde kullanılır. Kaset filtreler farklı özellik ve ölçülerde dizayn edilirler. Bu nedenle her sektörde çok rahat kullanılabilir. Kaset filtreler;

 • Hava kanalları,
 • Kompresörler,
 • Klima santralleri vb. pek çok sektörde kullanılır.

Kaset filtrelerin sayesinde havada dolaşan kaba pislikler yakalanıp yok edilir. Kaset filtreler; dikdörtgen ve kare olarak tasarlanırlar.

Ankara Kaset Filtre Nasıl Üretilir?

Ankara kaset filtre üretimi, filtrelemenin olduğu iç katmanlardır. Kaset filtreler kullanıcı istekleri doğrultusunda farklı şekillenir. Bu filtre türleri; gereklilik, zaman ve mekân kapsamında şekillenmektedir.

Kaset filtreler kullanılacak alana göre şekillenmektedir. Dış yüzeylere galvaniz, karton gibi maddeler kullanılır. Kaset filtrelerin içeriklerineyse;

 • Karbon kömür,
 • Cam elyaf,
 • Metanet,
 • Aktif karbon,
 • Sünger,
 • Elyaf,
 • Poliüretan vb. malzemeler kullanılır.

Günümüzde işletme ve mekânların geneli havalandırma sistemiyle hizmet veriyor. Kaset filtre, ön filtre olarak kullanıldığı için filtrelerin içinde G2, G3, G4 sınıflarına mensuptur. Ankara kaset filtre üretimi, uzun kullanılabilir şekilde tasarlanmıştır. Kaset filtre çeşitleri yıkanabilir özelliktedir. Kaset filtreler toplu yaşam alanlarında havayı temizleyerek sağlıklı ortam sunar.

Kaset Filtre Neden Tercih Edilmeli?

Ankara kaset filtre üretimi, filtreleme sisteminin gerektiği noktalar için gerçekleşir. Kaset filtreler, havalandırma noktasında kullanıcıya %100 verim sağlarlar. Kaset filtreler; ölçü, iç ve dış malzemeler göz önünde tutularak yapılır.

Kaset filtreler çok farklı kombinasyonlarla üretilirler. Bundan dolayı kaset filtrelerin profesyonel kişilerce tasarlanması gerekiyor. Safe Air Filtre, eğitimli alanında uzman kişilerle kaset filtrelerin üretimini yapıyor. Kaset filtre üretimlerinde insanların ihtiyaçlarını temel almak çok önemlidir. Kullanılacak alan doğrultusunda iç malzemeler ayarlanarak kaset filtre üretimi aşamasına geçilir. Kaset filtrelerin üretiminde maksimum fayda elde etmek amaçlanır. Bu ürünlerde maksimum verimlilik ortamın sağlığı için çok önemlidir.

Filtre sistemleri nasıl işler
Rulo filtreler, tek kullanımlık cam bir elyaf pedden oluşmaktadır. Bu ped çapı küçülen ve içeri giren havadan, hava çıkış tarafına doğru giderek sıkışan sürekli cam elyaflardan oluşan bir yapıdır. Bu yapı, pedin derinliğinin tamamını kullanarak kirle
G3, G4 Kaset Filtre Nedir
G3, G4 Kaset Filtre Nedir, G3 G4 Kaset Filtre Kullanım Alanları, G3 G4 kaset filtre imalatı
Hepa Filtre Değişimi Nasıl Yapılır
Hepa Filtre Değişimi Nasıl Yapılır, Hepa filtre temizliği, Hepa filtre değişimi, Hepa Filtre Özellikleri Nelerdir, Hepa filtre Nedir
image ×
Safe Air
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1