İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar PlazaNo:17/36 Yenimahalle/Ankara
Dil Seçimi: tr-flag en-flag
Sosyal Medyada Biz:
 • İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar Plaza
  No:17/36 Yenimahalle/Ankara
 • Çalışma Saatleri : 9:00 - 18:00
  Haftasonu Kapalıyız

Ankara kaset filtre üretimi

Ankara kaset filtre üretimi

Ankara kaset filtre üretimi, filtreleme sistemlerinin parçasıdır. Ön filtrelemenin aşaması, kaset filtrelerdir. Yaşam alanlarını sağlıklı hale getiren kaset filtre, Safe Air Filtre’nin uzman personelleri tarafından üretilir.

Kaset filtre imalatı; endüstriyel alan için çok tercih edilmektedir. Panel filtre şeklinde isimlendirilen kaset filtreler, hava filtre grubu içinde yer alır. Kaset filtreler; birçok sektörde farklı şekillerde kullanılır. Kaset filtreler farklı özellik ve ölçülerde dizayn edilirler. Bu nedenle her sektörde çok rahat kullanılabilir. Kaset filtreler;

 • Hava kanalları,
 • Kompresörler,
 • Klima santralleri vb. pek çok sektörde kullanılır.

Kaset filtrelerin sayesinde havada dolaşan kaba pislikler yakalanıp yok edilir. Kaset filtreler; dikdörtgen ve kare olarak tasarlanırlar.

Ankara Kaset Filtre Nasıl Üretilir?

Ankara kaset filtre üretimi, filtrelemenin olduğu iç katmanlardır. Kaset filtreler kullanıcı istekleri doğrultusunda farklı şekillenir. Bu filtre türleri; gereklilik, zaman ve mekân kapsamında şekillenmektedir.

Kaset filtreler kullanılacak alana göre şekillenmektedir. Dış yüzeylere galvaniz, karton gibi maddeler kullanılır. Kaset filtrelerin içeriklerineyse;

 • Karbon kömür,
 • Cam elyaf,
 • Metanet,
 • Aktif karbon,
 • Sünger,
 • Elyaf,
 • Poliüretan vb. malzemeler kullanılır.

Günümüzde işletme ve mekânların geneli havalandırma sistemiyle hizmet veriyor. Kaset filtre, ön filtre olarak kullanıldığı için filtrelerin içinde G2, G3, G4 sınıflarına mensuptur. Ankara kaset filtre üretimi, uzun kullanılabilir şekilde tasarlanmıştır. Kaset filtre çeşitleri yıkanabilir özelliktedir. Kaset filtreler toplu yaşam alanlarında havayı temizleyerek sağlıklı ortam sunar.

Kaset Filtre Neden Tercih Edilmeli?

Ankara kaset filtre üretimi, filtreleme sisteminin gerektiği noktalar için gerçekleşir. Kaset filtreler, havalandırma noktasında kullanıcıya %100 verim sağlarlar. Kaset filtreler; ölçü, iç ve dış malzemeler göz önünde tutularak yapılır.

Kaset filtreler çok farklı kombinasyonlarla üretilirler. Bundan dolayı kaset filtrelerin profesyonel kişilerce tasarlanması gerekiyor. Safe Air Filtre, eğitimli alanında uzman kişilerle kaset filtrelerin üretimini yapıyor. Kaset filtre üretimlerinde insanların ihtiyaçlarını temel almak çok önemlidir. Kullanılacak alan doğrultusunda iç malzemeler ayarlanarak kaset filtre üretimi aşamasına geçilir. Kaset filtrelerin üretiminde maksimum fayda elde etmek amaçlanır. Bu ürünlerde maksimum verimlilik ortamın sağlığı için çok önemlidir.

Aktif Karbon Filtre
Aktif karbon filtre, Su Arıtma Filtresi, Ankara Su Arıtma Filtresi, Ankara Aktif Karbon Filtresi, Aktif Karbon Filtre Kullanımı, Aktif karbon filtre tasarımı
Torba Filtre Nerelerde Kullanılır
Toz parçacıklarının doğaya ve insana olan zararının ciddi bir tehdit oluşturması ile torba filtreler kullanılmaya başlanmıştır. Hava temizleme amacıyla kullanılan torba filtreler farklı materyallerden üretilirler. Polyester, pamuk, aramid, polipropil
Turbo kompresör ve gaz filtreleri
Havanın hızla dönerek kinetik enerji kazandırması ile çalışırlar. Turbo kompresörler, havanın merkezcil kuvvet yardımıyla turbo fanın dışına savrulması ve fanın çıkışında toplanması basınç artışına ve kinetik enerjinin elde edilmesine sebep olur.
image ×
Safe Air
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1