İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar PlazaNo:17/36 Yenimahalle/Ankara
Dil Seçimi: tr-flag en-flag
Sosyal Medyada Biz:
  • İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar Plaza
    No:17/36 Yenimahalle/Ankara
  • Çalışma Saatleri : 9:00 - 18:00
    Haftasonu Kapalıyız

Ankara Kompakt Filtre Fiyatları

Ankara Kompakt Filtre Fiyatları

Ankara kompakt filtre; havadaki kirin temizlenmesini sağlar. Evcil hayvan ve insan sağlığı için güvenli ortam kompakt filtrelerle sağlanır. Safe Air Filtre, Ankara kompakt filtre fiyatları üretimini yaklaşık hafta gibi sürede uzman ekiplerle gerçekleştiriyor.

Ankara kompakt filtre çeşitleri; kimyasal, biyolojik filtrasyon amaçlı olarak kullanılır. Kompakt filtreler;

  • Havaalanları,
  • Hastaneler,
  • Müze,
  • Endüstriyel uygulamalar için kullanılır.

Kompakt filtreler, yüksek hava akışı sağlarlar. Yüksek düzeyde kirli tutma kapasitesi ile uzun servis ömrüne sahiptir. Bu durum, kompakt filtrelerin yapısı “V” şeklinden kaynaklanmaktadır. Geniş filtre alanlı havalandırma sistemlerinde kullanılır. Partikülleri yakalama oranı çok yüksektir. Hem kompakt hem de hafif yapısıyla yüksek hava debisi üzerinden çok kolay kullanılabiliyorlar.

Kompakt Filtre Ne İşe Yarar?

Kompakt filtre; suya karşı dayanıklı cam elyaftan üretilmiştir. Cam elyaflı mamul filtre kâğıdı pilelenmesiyle birlikte çerçeveye “V” şekli yerleştirilerek üretilir. Pilelerin içerisinde düzenli aralıkların sağlanmasında termoplastik ayırıcıdan yararlanılır. Özel dizaynlarla tozlar filtre kâğıdı derinliğinden homojen şekilde tutulur. Kompakt filtreler, değişkenli hava akımlı sistemlerde çok rahat kullanılır.

Kompakt filtre çeşitlerinin yüzeyleri yüksektir. “V” harfli alüminyum özellikli separatörlerle üretilirler. Yüksek sıcaklık ve kapasiteli tiplerde tasarlanmışlardır. Suya dayanıklı olmaları yanında yüksek nem şeklinde de kullanılırlar. Ankara kompakt filtre modellerinden alınan verim çok yüksektir. Filtrelerin çalıştırılmasında suya ve elektriğe gerek yoktur. Kolay şekilde takılıp çıkarılabilir.

Kompakt Filtre Fiyatları

Ankara kompakt filtre fiyatları; marka, model vb. birçok özelliğe göre belirlenir. Kullanılacak alana göre birçok çeşide ayrıldığını söyleyebiliriz. Her kullanım alanına farklı özellikle filtreler geliştirildiği için fiyat anlamında da çeşitlilik gösterir.

Kompakt filtre; silikonsuz yapıdan oluşur. Su sızdırmaz özelliği ürünün kullanışlılığını artırmaktadır. Sağlam kompakt yapıdan oluşan filtrelerin fiyatları normal tasarlananlarınkinden çok farklıdır. Kompakt filtreler, çevreye duyarlı yapılardan oluşur. Hijyen kurallarının ön plana çıktığı tüm noktalarda mutlaka kullanılması gerekiyor. Kompakt filtrelerin kalite seviyesiyle birlikte fiyatında da artma yaşanır. Ankara kompakt filtre ölçüleri arttıkça fiyatta artar. Geniş filtre yüzeyi fiyatın artmasını sağlayan diğer önemli husustur. Üstün kalite filtre kağıtlarda üretilmeleri fiyat performans ilişkisini dengelemiştir.

Filtreler ne işe yarar
Rulo filtreler; hastanelerde, elektronik endüstrilerinde, bilgisayar alanında, gıda endüstrisinde, ofislerde ve benzeri alanlarda düşük basınç kaybı sağlayan, toz tutucu filtreler olarak, boya tutucu olarak kullanılabilmektedir
G3, G4 Kaset Filtre Nedir
G3, G4 Kaset Filtre Nedir, G3 G4 Kaset Filtre Kullanım Alanları, G3 G4 kaset filtre imalatı
Kaset Filtreler Nerelerde Kullanılır
Safe Air Filtre firması profesyonel ekibi tarafından takılan kaset filtreler; havalandırma kabinleri başta olmak üzere birçok alanda kullanılır.
image ×
Safe Air
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1