İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar PlazaNo:17/36 Yenimahalle/Ankara
Dil Seçimi: tr-flag en-flag
Sosyal Medyada Biz:
 • İvedikköy Mahallesi 1495. Cadde Arıkanlar Plaza
  No:17/36 Yenimahalle/Ankara
 • Çalışma Saatleri : 9:00 - 18:00
  Haftasonu Kapalıyız

Ankara Hepa filtre fiyatları

Ankara Hepa filtre fiyatları

Ankara Hepa filtre fiyatları; ürünün özellikleri kapsamında değişiyor. Hepa filtreleri geniş ürün yelpazesine sahip olduğu için fiyat konusunda çeşitlilik söz konusudur.

Hepa filtre; havanın temizlenmesini sağlayan cihazlardır. Ortamdaki tüm kirli hava hepa filtre çeşitleriyle temizlenebilir. High Efficiency Particulate Airfilter şeklinde tabir edilen Hepa filtrelerle insan sirkülasyonunun olduğu alanlar temizlenir. Hepa filtre sistemleri;

 • Duman partikülleri,
 • Toz,
 • Akar,
 • Virüs gibi canlı sağlığını etkileyen tüm unsurları yok eder.

Hepa filtre çeşitleri kullanım alanı bakımından çok yönlü olmalarıyla dikkat çekiyor. Hepa filtre takılı olan yerlerdeki kişiler yaşamlarını sağlıklı sürdürürler. Hepa filtreler; insan sirkülasyonunun olduğu alanları nem ve alerjik partiküllerden kurtarmak için kullanılır.

Ankara Hepa Filtre Ne İşe Yarar?

Ankara Hepa filtre çeşitleri sayesinde kullanıcılar birçok avantaj elde edebilir. Hepa filtreler;

 • Alanı virüs ve bakterilerden arındırır,
 • Düzenli aralıklarla kötü havanın temizliğini sağlamaktadır,
 • Partikülleri yok eder,

Hepa filtre çeşitleri belirli sürelerde mutlaka değiştirilmelidir. Uzun seneler kullanılabilmesi ürünün büyük avantajıdır. Sigara dumanı isini tutarak zarar vermesini engeller. Kötü havanın kısa sürede temizlenmesini sağlar. Ortamın tam anlamıyla sterilize edilmesi için gereken bir uygulamadır. Hepa filtre çeşitleri sayesinde havada dolaşan ortalama %90 civarındaki bakteri, partikül ve mikropları yok eder. Böylelikle insan ve evcil hayvanlar ortamda sağlıklı olarak yaşamlarını sürdürürler. Her Hepa filtre çeşidi farklı performans sergiler. Filtrenin devamlı temizlenmesi onun sağlıklı ortam sunabilmesi için çok önemlidir.

Hepa Filtre Fiyatları

Ankara Hepa filtre fiyatları; marka, model, gözenek sayısı gibi unsurlara bağlı olarak değişiyor. Filtrelerin özelliklerinin artmasıyla bağlantılı fiyat artar. Ankara Hepa filtre fiyatları konusunda hizmet veren firmalarla doludur. Bu firmalar içerisinde uygun fiyatlı olanlarda vardır.

Ankara Hepa filtre fiyatları; kullan-at ve temizlenebilir özelliklere göre belirlenir. Kullan-at Hepa filtreler, ortamdaki hava kirliliğinin oranı kapsamında değişir. Kullanım sıklığı doğrultusunda filtrelerin değiştirilmesi gerekiyor. Bu süre 1 ile 1.5 sene arasıdır. Hepa filtrelerin temizlenebilir, yıkanabilir olanları da vardır. Filtreleri temizledikten sonra kurutup öyle cihaza yerleştirilir. Böylelikle ömrü doğru kullanıldığı için daha uzun olur.

Kaset Filtre Fiyatları
Kaset filtre fiyatları genellikle ürün modeline, boyutuna, kullanım alanına göre değişmektedir. Kaset filtreleri hava filtresi grubunda yer alır ve panel filtre olarak da bilinir. Profesyonel olarak hizmet veren firmamız, uzun senelerden bu yana tüm
Ankara kaset filtre üretimi
Ankara kaset filtre üretimi, Kaset filtre imalatı, Ankara Kaset Filtre Nasıl Üretilir, Kaset Filtre Neden Tercih Edilmeli, kaset filtre üretimi
Hepa Filtre Kullanım Ömrü Ne Kadar
Hepa filtre kullanım alanları, Hepa filtre kullanım alanları, Hepa Filtre Değişimi, Hepa filtre kullanımı
image ×
Safe Air
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1